KANCELARIA NOTARIALNA
Aleksandra Błażejczak-Żdżarska - notariusz
Beata Spaczyńska - notariusz
 
spółka cywilna
 
ul. Nowowiejskiego 10/14
61-731 Poznań
T:
M:
61 848 02 48
501 510 070
bzs@rejent.poznan.pl
Numer rachunku:
02 1160 2202 0000 0001 5425 5988
REGON: 301 301 349
NIP 778-14-67-675
kontakt

Za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat planowanych przez Państwa czynności, w tym na temat ich kosztów i niezbędnych dokumentów.

Jednocześnie informujemy, że przy udzielaniu informacji związanych z czynnościami notarialnymi obowiązuje nas tajemnica notarialna i zachowujemy w tajemnicy okoliczności sprawy, o których powzięliśmy wiadomość ze względu na wykonywane czynności notarialne. Prosimy zatem o wyrozumiałość, gdy nie będąc w stanie potwierdzić telefonicznie tożsamości rozmówcy jako osoby uprawnionej do otrzymania informacji, odmówimy udzielania informacji objętych tajemnicą notarialną.

siedziba

Siedziba kancelarii znajduje się na 3 piętrze, w budynku położonym w Poznaniu, przy ulicy Nowowiejskiego 10. Zapewniamy osobom niepełnosprawnym pełny dostęp do kancelarii - w budynku znajduje się winda, a nadto przed budynkiem znajduje się platforma dla wózków inwalidzkich, którą udostępniają pracownicy kancelarii po uprzednim zgłoszeniu potrzeby skorzystania z niej.

Czynność notarialna może być dokonana także poza siedzibą kancelarii, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności.

godziny otwarcia

Kancelaria jest czynna
od poniedziałku do piątku,
w godzinach od  9:00  do  16:00.
Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia innego dogodnego dla Państwa terminu.

dojazd

Samochodem:

Kancelaria znajduje się w miejskiej strefie płatnego parkowania, a najbliższe płatne miejsca postojowe znajdują się przy ulicy 23 Lutego. Najdogodniejszym miejscem do parkowania jest płatny parking podziemny pod Placem Wolności, z którego w ciągu zaledwie 3 minut można dojść do naszej siedziby. Zwracamy uwagę na zakaz parkowania w godzinach pracy kancelarii bezpośrednio przy jej siedzibie, to jest przy ulicy Nowowiejskiego, która jest ulicą jednokierunkową.

Komunikacją miejską:

Najdogodniej do kancelarii można dostać sie tramwajami następujących linii: 2, 5, 9, 13, 16 i 20 (w zależności od kierunku jazdy - przystanek Plac Wolności albo przystanek Marcinkowskiego) 3, 4, 8 i 17 (Przystanek Plac Cyryla Ratajskiego)

Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko* Telefon Kontaktowy
Adres email* Przepisz kod CAPTCHA
Treśc wiadomości*
Pola oznaczone * sa wymagane